Postás Kupa - Postás Cup 2009V 2009.04.12. 21:55
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                       Klub                                       Orsz          N1           N2              Idő



M10D  (17)                                 

    1 Szabó Marcell             DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        24:24    2   19:27    1       43:51
    2 Horváth Csongor           MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        24:49    3   20:24    2       45:13
    3 Tóth Balázs               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        26:55    4   27:13    3       54:08
    4 Szabó Milán               DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        41:22    8   30:37    4       71:59
    5 Gönczi Keve               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        47:43    9   39:46    7       87:29
    6 Salmenkylä Eemil          XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        62:42   12   34:31    5       97:13
    7 Szadai Miklós             ETC Egri Testedző Club                     HUN        55:37   10   45:22    9      100:59

      Demeter Ambrus            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        21:23    1    hiba                 
      Pompura Daniel            XTER TEREZKA Banská Bystrica               SVK        33:58    7    hiba                 
      Vonyó Péter András        PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        29:22    5    hiba                 
      Horváth Bendegúz          PSE Postás SE                              HUN        32:50    6    hiba                 
      Schenk Michal             XRAP Rapid Bratislava                      SVK                     78:44   10            
      Schenk Jakub              XRAP Rapid Bratislava                      SVK                     40:27    8            
      Magyari Benedek           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     35:35    6            
      Osvárt Bence              DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C         HUN        60:16   11    n.i.                 
      Gát Ferenc                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                      hiba                 
   Vk Józsa Botond              PSE Postás SE                              HUN                     19:08   Vk            



M12C  (19)                                 

    1 Egei Patrik               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        25:12    2   18:01    3       43:13
    2 Mészáros Mátyás           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        30:05    7   14:45    1       44:50
    3 Szabó Ákos                DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        26:30    4   19:12    5       45:42
    4 Rácz Zoltán               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        27:51    5   20:56    8       48:47
    5 Váradi Ákos               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        29:12    6   20:45    6       49:57
    6 Masa Máté                 PUS Pusztamérgesi SE                       HUN        33:36   10   16:54    2       50:30
    7 Emi Minoiu                XCRA Universitatea Craiova                 ROM        32:38    8   20:45    6       53:23
    8 Salmenkylä Anton          XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        36:12   13   19:05    4       55:17
    9 Slama Dusan               XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        32:42    9   24:13   10       56:55
   10 Weiler Vilmos             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        34:30   11   23:27    9       57:57
   11 Nemoda Soma               FSC Futárok SC                             HUN        36:09   12   26:20   13       62:29
   12 Václavík Ondrej           XKOM Klub Orientačného Behu Martin         SVK        37:11   14   30:35   14       67:46
   13 Tisljar Antun             XOOR OK Orion                              CRO        42:10   16   25:44   12       67:54
   14 Bogya Gergely             XKLO Kolozsvari TranSilva                  ROM        46:43   17   25:08   11       71:51
   15 Tóth-Váradi Tamás         ETC Egri Testedző Club                     HUN        38:54   15   54:05   17       92:59

      Marosffy Bálint           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN         hiba        37:24   15            
      Kiss Dániel               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        26:17    3    n.i.                 
      Erdős Márton              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN        23:58    1    n.i.                 
      Furucz Dusan              XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK                     44:18   16            



M14B  (22)                                 

    1 Horváth Gergő             VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        37:25    2   41:41    3       79:06
    2 Hajdu Szása               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        37:53    3   41:17    2       79:10
    3 Tóth Adrián               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        38:53    5   41:02    1       79:55
    4 Smelík Martin             XRAP Rapid Bratislava                      SVK        34:03    1   54:12    8       88:15
    5 Lengyel Ádám              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        45:18    7   44:17    4       89:35
    6 Mohácsy Ádám              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        38:02    4   58:17   10       96:19
    7 Dankó Botond              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        51:31   12   47:14    6       98:45
    8 Rusvai László             FSC Futárok SC                             HUN        44:23    6   55:48    9      100:11
    9 Hetényi Péter             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        50:58   11   51:39    7      102:37
   10 Bóta Zsombor              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        63:15   18   45:10    5      108:25
   11 Kucsma Levente            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        49:15    8   68:14   14      117:29
   12 Furucz Marcel             XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        62:30   17   58:23   11      120:53
   13 Báldi Gergő               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        61:44   15   60:46   12      122:30
   14 Prezensky Gábor           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        50:04    9   74:03   17      124:07
   15 Bóta András               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        60:02   14   71:23   15      131:25
   16 Lehotai Róbert            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        58:07   13   73:25   16      131:32
   17 Tábori Milán              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        62:11   16   89:02   18      151:13
   18 Sveiczer András           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        88:27   20   63:19   13      151:46
   19 Forrás Bence              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        95:27   21  110:01   19      205:28

      Hrabos Matěj              XRAP Rapid Bratislava                      SVK        50:07   10    hiba                 
      Toldi Bence               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN         hiba         n.i.                 
      Benei Dániel              FWI Fészek Waldorf Iskola                  HUN        67:22   19    n.i.                 



M14C  (9)                                  

    1 Zelena Zalán              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        30:01    1   33:43    1       63:44
    2 Horváth Ádám              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        32:08    2   37:25    2       69:33
    3 Hajdu Erik                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        35:15    3   39:23    3       74:38
    4 Paskuj Sámuel             MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        36:27    4   40:37    4       77:04
    5 Bene Martin               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        42:54    6   42:36    6       85:30
    6 Baksa Bence               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        37:38    5   50:17    8       87:55
    7 Linninger Martin          ETC Egri Testedző Club                     HUN        50:45    7   49:05    7       99:50
    8 Szabó Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        55:41    8   54:28    9      110:09

      Toldi Bence               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN                     42:22    5            



M16B  (33)                                 

    1 Péntek Mátyás             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN        48:32    1   46:36    5       95:08
    2 Franko Dávid              XKSO KOB SOKOL Kysak                       SVK        50:15    2   45:45    3       96:00
    3 Csöngei Dávid Máté        VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        52:51    7   43:52    2       96:43
    4 Sulyok Ábel               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        51:46    5   47:53    6       99:39
    5 Horváth Marcell           SIR Sirályok SE                            HUN        50:39    4   49:01    9       99:40
    6 Vajda Balázs              SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        50:35    3   50:17   11      100:52
    7 Tugyi Levente             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        53:30    8   48:46    7      102:16
    8 Péley Domokos             PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        59:42   16   42:46    1      102:28
    9 Nagy Attila               PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        52:34    6   51:07   13      103:41
   10 Rácz Sándor               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        57:54   11   46:20    4      104:14
   11 Kazal Márton              PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        54:53    9   53:05   15      107:58
   12 Oszkó Attila              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        58:52   13   51:35   14      110:27
   13 Kolehmainen Valtteri      XNME Németország                           GER        59:37   15   53:41   16      113:18
   14 Lükő Dániel               VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        65:06   20   48:48    8      113:54
   15 Schwendtner Bálint        SIR Sirályok SE                            HUN        62:59   18   51:06   12      114:05
   16 Bartók Márton             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        60:41   17   54:38   18      115:19
   17 Tölgyesi Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        58:42   12   56:40   20      115:22
   18 Petrócki Ádám             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        55:17   10   60:52   25      116:09
   19 Musinský Tomás            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        66:54   22   49:31   10      116:25
   20 Matija Razum              XOKJ OK Japetic                            CRO        59:24   14   58:50   22      118:14
   21 Zacher Viktor             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        65:07   21   54:13   17      119:20
   22 Peregi Dávid              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        68:16   23   55:16   19      123:32
   23 Iski Richárd              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        71:23   25   59:31   23      130:54
   24 Balázs Bulcsú             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        69:18   24   61:39   27      130:57
   25 Kovács Domonkos           BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        73:24   27   57:43   21      131:07
   26 Kirilla Péter             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        72:31   26   59:38   24      132:09
   27 Mizur Simon               ETC Egri Testedző Club                     HUN        75:57   29   61:20   26      137:17
   28 Prezensky Tamás           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        74:52   28   69:50   29      144:42
   29 Fehérvári Dániel          SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN       109:55   31   69:37   28      179:32
   30 Horváth Simon             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN       132:44   32  111:06   30      243:50

      Jakus Bertalan            FSC Futárok SC                             HUN         hiba         hiba                 
      Kovács Sebestyén          BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        97:05   30    hiba                 
      Szklenár Bálint           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        63:11   19    hiba                 



M18B  (39)                                 

    1 Prunsche Christoph        XNME Németország                           GER        57:19    2   53:49    1      111:08
    2 Baumholczer Máté          PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        55:15    1   57:04    2      112:19
    3 Cruse Franz               XNME Németország                           GER        59:52    3   62:41    7      122:33
    4 Györgyi Ábel              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        62:50    4   60:54    5      123:44
    5 Jenes Géza                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        64:42    8   59:53    3      124:35
    6 Barcík Róbert             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        63:30    5   61:51    6      125:21
    7 György Szabolcs           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        64:41    7   60:43    4      125:24
    8 Kinde Mátyás              SIR Sirályok SE                            HUN        64:21    6   64:54    8      129:15
    9 Barkász Dániel            SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        66:51   10   65:02    9      131:53
   10 Kovács Boldizsár          BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        66:26    9   70:25   11      136:51
   11 Pálinkó Márton            SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        72:35   16   66:04   10      138:39
   12 Mizur Peter               ETC Egri Testedző Club                     HUN        69:00   12   77:04   18      146:04
   13 Hráb Dániel               ETC Egri Testedző Club                     HUN        69:10   13   79:27   21      148:37
   14 Radványi Ádám             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        77:43   18   74:57   16      152:40
   15 Diószegi Bálint           SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        80:38   21   72:42   13      153:20
   16 Rebák Csaba               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        76:28   17   77:15   19      153:43
   17 Sokol Juraj               XKSO KOB SOKOL Kysak                       SVK        68:32   11   85:56   28      154:28
   18 Hoitsy Márton             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        69:58   15   85:09   27      155:07
   19 Krajčík Juraj             XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK        80:20   20   78:32   20      158:52
   20 Tölgyesi Renátó           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        78:56   19   81:01   24      159:57
   21 Hierweg Karol ifj.        XKOB Kobra Bratislava                      SVK        89:32   28   72:52   15      162:24
   22 Petrinec Mario            XRAP Rapid Bratislava                      SVK        84:43   25   80:21   23      165:04
   22 Majlath Erik              XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK        85:17   26   79:47   22      165:04
   24 Mazúr Tomás               XRAP Rapid Bratislava                      SVK        83:41   23   81:58   25      165:39
   25 Bugár Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        96:47   30   72:43   14      169:30
   26 Nyeste Ákos               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        82:22   22   89:42   31      172:04
   27 Mikulcic Ivor             XOVI OK Vihor                              CRO        85:18   27   88:13   30      173:31
   28 Nagy Kristóf              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        84:29   24   92:10   32      176:39
   29 Sveiczer Attila           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        90:05   29   86:41   29      176:46
   30 Németh Bence              VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN       100:20   33   76:40   17      177:00
   31 Tőkés Csongor             XKLO Kolozsvari TranSilva                  ROM        99:35   32   84:44   26      184:19
   32 Barta Dávid               ETC Egri Testedző Club                     HUN        97:45   31  103:46   34      201:31
   33 Cserki Soma               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN       115:59   35   99:48   33      215:47

      Szabó Ákos                HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN       121:09   36    hiba                 
      Hajdu Marcell             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN         hiba        70:27   12            
      Nemec Andrej              XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK       113:32   34    hiba                 
      Pongrácz Ervin            SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        69:46   14    n.i.                 
      Liszka Krisztián          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN         hiba         n.i.                 
      Marczis Dávid             ETC Egri Testedző Club                     HUN         hiba         n.i.                 



M20A  (9)                                  

    1 Ringer Stefán             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        72:33    1   68:44    1      141:17
    2 Papuga Miroslav           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        82:31    2   76:47    2      159:18
    3 Majláth Martin            XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK        83:59    3   82:40    4      166:39
    4 Mirea Ilie                XCRA Universitatea Craiova                 ROM        96:45    5   82:16    3      179:01
    5 Lehtinen Juuso            XLXX LS-37                                 FIN       100:56    6   98:39    5      199:35
    6 Onder Dominik             XAKA Akademik TU Kosice                    SVK       121:50    7  120:33    6      242:23
    7 Filó Bernát               DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü         HUN       140:07    8  133:49    7      273:56

      Nemec Juraj               XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK         hiba         hiba                 
      Ol'hava Rastislav         XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        91:08    4    n.i.                 



M21A  (9)                                  

    1 Magyar Zsolt              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        89:38    1   87:59    2      177:37
    2 Gyalog Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        91:26    2  100:05    4      191:31
    3 Wallner Jozef             XKOB Kobra Bratislava                      SVK        96:55    3  100:04    3      196:59
    4 Beles Milan               XSOK Sokol Pezinok                         SVK       114:43    5  103:35    5      218:18
    5 Bertóti Róbert            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        98:43    4  121:23    7      220:06
    6 Mihályi Ferenc            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN       124:07    7  108:09    6      232:16

      Schröder Tim              XNME Németország                           GER         hiba         n.i.                 
      Brinstock Jan             XNME Németország                           GER       119:48    6    n.i.                 
      Beat Berger               XSUI Svájc                                 SUI                     84:40    1            



M21B  (40)                                 

    1 Koprivanacz Imre          KAL Kalocsai SE                            HUN        79:31    2   72:57    1      152:28
    2 Cserpák Zsolt             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        78:03    1   75:56    3      153:59
    3 Szajkó Csaba              ETC Egri Testedző Club                     HUN        82:14    4   75:42    2      157:56
    4 Nagy Viktor               KAL Kalocsai SE                            HUN        80:13    3   84:51    9      165:04
    5 Kollár Miroslav           XKSO KOB SOKOL Kysak                       SVK        86:22    5   83:19    6      169:41
    6 Pelyhe Dénes ifj.         SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        89:46    8   82:42    4      172:28
    7 Sümegi János              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        89:45    7   83:21    7      173:06
    8 Veres Tamás               HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         HUN        96:50   11   83:10    5      180:00
    9 Miskó Róbert              BSC Balatonfüredi SC                       HUN        97:02   12   87:31   11      184:33
   10 Szörényi Gábor            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        97:21   14   89:06   12      186:27
   11 Balogh Péter              FSC Futárok SC                             HUN        94:30    9   93:35   17      188:05
   12 Horniak Juraj             XKOB Kobra Bratislava                      SVK        99:31   16   89:31   14      189:02
   13 Ferenczi Krisztián        ETC Egri Testedző Club                     HUN        95:46   10   96:15   22      192:01
   14 Szentesi József Tamás     ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        97:06   13   95:04   19      192:10
   15 Farkas Viktor             HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         HUN       100:55   17   94:19   18      195:14
   16 Soós Ferenc               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        98:37   15   99:04   25      197:41
   17 Kósik Gábor               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN       105:55   19   91:50   15      197:45
   18 Kain Gergely              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN       110:52   23   89:07   13      199:59
   19 Moravszky János           NYK Nyíregyházi Konzerv SE                           107:03   20   93:22   16      200:25
   20 Gábor József              CBD Ceglédi Bem Vasutas                    HUN       105:11   18   97:32   24      202:43
   21 Silik Andrej              XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK       120:38   29   86:34   10      207:12
   22 Fekete András             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN       109:46   21   97:28   23      207:14
   23 Bánfi Róbert              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN       113:53   24   95:37   21      209:30
   24 Blum László ifj.          SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN       110:45   22  111:42   30      222:27
   25 Suban Damir               XOKJ OK Japetic                            CRO       119:04   26  109:37   29      228:41
   26 Berecz Gábor              HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         HUN       132:00   33  103:39   27      235:39
   27 Bazsó Dániel              BSC Balatonfüredi SC                       HUN       126:02   31  114:37   32      240:39
   28 Branimir Pongrac          XOKJ OK Japetic                            CRO       137:17   35  103:36   26      240:53
   29 Kiss Dénes                JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN       134:10   34  117:32   33      251:42

      Juhász György             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN       131:12   32    hiba                 
      Kaprál Matús              XAKA Akademik TU Kosice                    SVK       119:06   27    hiba                 
      Fazekas Pavol             XKSO KOB SOKOL Kysak                       SVK       145:03   36    hiba                 
      Cernohous Jan             XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK         hiba        84:19    8            
      Kovács Balázs             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        86:59    6    n.i.                 
      Szlávik Zoltán dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN       118:00   25    n.i.                 
      Földváry Péter            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN       120:23   28    n.i.                 
      Kaprde Matus              XAKA Akademik TU Kosice                    SVK                    113:29   31            
      Csikós Miklós             FSC Futárok SC                             HUN       120:43   30    n.i.                 
      Marosán Dávid             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                     95:34   20            
      Vas Gábor                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN                    106:56   28            



M21BR  (54)                                

    1 Forrai Miklós             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        37:52    3   42:30    1       80:22
    2 Marosvölgyi Máté          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        37:29    1   45:25    2       82:54
    3 Zai Bálint                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        37:34    2   46:05    3       83:39
    4 Uhlir Péter               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN        45:57   10   46:20    4       92:17
    5 Bokros István             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        43:15    7   49:03    7       92:18
    6 Gombkötő Péter            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        42:50    6   49:56    9       92:46
    7 Petruszka Imre            DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        46:29   14   46:46    5       93:15
    8 Drapcsik Péter            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        44:03    9   49:30    8       93:33
    9 Szikszai Szabolcs         SDS Salgótarjáni Dornyai SE                           46:21   13   48:43    6       95:04
   10 Friedrich Gábor           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        41:09    5   54:28   13       95:37
   11 Domján Tamás              PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        46:33   15   50:09   10       96:42
   12 Bozsó Norbert             MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        46:02   11   54:38   14      100:40
   13 Makai András              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        48:30   17   52:45   12      101:15
   14 Hrenkó Viktor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        47:30   16   54:45   15      102:15
   15 Szunyog Attila            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        50:01   23   56:36   17      106:37
   16 Dankó Zoltán              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        48:30   17   58:48   20      107:18
   17 Juhász Roland             FSC Futárok SC                             HUN        50:40   24   57:10   18      107:50
   18 Lengyel Vilmos            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        50:48   25   58:23   19      109:11
   19 Gyurcsik Péter            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN        46:11   12   63:02   27      109:13
   20 Kotolics János            HBS Honvéd Bottyán SE                      HUN        49:55   22   59:25   22      109:20
   21 Sági Péter                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        48:54   20   60:56   24      109:50
   22 Petró Árpád               FSC Futárok SC                             HUN        49:03   21   61:34   25      110:37
   23 Szabó András              VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN        54:48   31   56:27   16      111:15
   24 Kiss Gábor András         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        53:15   30   59:14   21      112:29
   25 Nagy Sándor               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        50:52   26   64:10   31      115:02
   26 Ficsor Ferenc             ETC Egri Testedző Club                     HUN        52:42   28   64:14   32      116:56
   27 Révész Gábor              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        51:03   27   66:35   33      117:38
   28 Budi Franjo               XOKJ OK Japetic                            CRO        58:11   34   62:14   26      120:25
   29 Babka Miklós              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        48:45   19   72:25   39      121:10
   30 Laták Rudolf              FMT FŐMTERV SK                             HUN        59:43   38   63:37   30      123:20
   31 Teiszler Zoltán           SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN        57:26   33   67:16   34      124:42
   32 Ol'hava Richard           XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        59:05   37   68:28   36      127:33
   33 Bánfi Szabolcs            HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        58:50   36   72:22   38      131:12
   34 Kiss Péter                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        62:21   40   70:22   37      132:43
   35 Bakos Gábor               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        69:31   49   63:33   29      133:04
   36 Rabecz Péter              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        62:42   41   72:57   40      135:39
   37 Mórocza Árpád             BSC Balatonfüredi SC                       HUN        61:47   39   76:12   41      137:59
   38 Tóth László               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        64:31   43   77:02   42      141:33
   39 Dankó István              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        81:24   51   67:48   35      149:12
   40 Ágoston Tibor             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        66:58   47   83:40   43      150:38
   41 Pintyili Gergely          DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        66:33   46   84:53   44      151:26
   42 Kovács Zoltán             SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN        64:14   42   89:32   45      153:46
   43 Pap Zoltán                CBD Ceglédi Bem Vasutas                    HUN        79:59   50   91:48   46      171:47

      Petrinec Andrej           XRAP Rapid Bratislava                      SVK        43:41    8    hiba                 
      Mráz János                CBD Ceglédi Bem Vasutas                    HUN        69:02   48                         
      Spiegl Máté               KAL Kalocsai SE                            HUN        39:13    4    n.i.                 
      Zagyi László              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN                     63:26   28            
      Jergus Ján                XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        64:58   44    n.i.                 
      Pap Attila                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN                     52:38   11            
      Deák István               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        65:22   45    n.i.                 
      Oláh Gyula                KFK KFKI Petőfi Sportkör                   HUN        57:16   32    n.i.                 
      Honfi Gábor ifj.          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        58:12   35                         
      Horváth Béla dr.          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        53:00   29                         
      Madarassy Pál             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                     59:48   23            



M21C  (11)                                 

    1 Domán Rajmund             THT Tapolcai Honvéd SE                     HUN        41:18    2   39:12    2       80:30
    2 Petrinec Roman            XRAP Rapid Bratislava                      SVK        45:40    4   37:30    1       83:10
    3 Demeter Zsolt             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        49:05    5   44:30    4       93:35
    4 Győri János Attila        EK Egyesületen kívüli                      HUN        44:23    3   49:36    6       93:59
    5 Bakos Péter               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        56:42    6   43:19    3      100:01
    6 Stanga Tibor              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        66:56    8   47:01    5      113:57
    7 Gikuni Geoffrey           XAUT Ausztria                              AUT        61:28    7   52:39    8      114:07
    8 Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        68:39    9   53:21    9      122:00

      Telek Tibor               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN         hiba        52:09    7            
      Búzás Gyula               FMT FŐMTERV SK                             HUN         hiba        89:46   10            
      Kiss György ifj.          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        41:17    1    n.i.                 



M35A  (18)                                 

    1 Borbás Nándor             KAL Kalocsai SE                            HUN        74:42    1   78:15    2      152:57
    2 Baracsi Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        81:10    3   74:29    1      155:39
    3 Hajdu Martin              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        76:38    2   82:10    3      158:48
    4 Lajszner Attila           ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        83:12    4   86:11    5      169:23
    5 Gönczi Róbert             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        89:17    7   83:39    4      172:56
    6 Stüdeli-Fey Thomas ifj. d XSUI SUI                                   SUI        95:04   11   92:48    7      187:52
    7 Gyimesi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        92:16    9   99:52   10      192:08
    8 Mitró Zoltán              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN        90:08    8  102:21   11      192:29
    9 Maráz Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        99:49   12   99:34    8      199:23
   10 Furucz Dusan              XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK       121:22   14  107:30   13      228:52

      Néda László               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        93:25   10    hiba                 
      Török Imre                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN         hiba        86:32    6            
      Dosek Ágoston             OSC Orvosegyetem SC                        HUN         hiba         n.i.                 
      Halona István             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN                    105:20   12            
      Nagy Tibor                FSC Futárok SC                             HUN        86:02    5    n.i.                 
      Pap Attila                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN       112:54   13    n.i.                 
      Szakál Péter              VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN                     99:41    9            
      Molnár Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        88:20    6                         



M35BR  (32)                                

    1 Tóth Gábor                SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        39:58    1   48:18    1       88:16
    2 Miháczi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        42:53    2   49:17    2       92:10
    3 Tömösközy Tamás           THT Tapolcai Honvéd SE                     HUN        44:45    5   51:16    3       96:01
    4 Ács Gábor                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN        44:39    4   54:22    5       99:01
    5 Bátor Szilárd             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        48:00   11   53:03    4      101:03
    6 Fehérvári Péter           SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        47:26    9   55:47    6      103:13
    7 Faggyas László            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        46:07    7   58:33   12      104:40
    8 Fekete Zoltán             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        47:11    8   57:41    8      104:52
    9 Miklus Marián             XRAP Rapid Bratislava                      SVK        47:59   10   57:54   10      105:53
   10 Varsányi Attila           VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN        49:17   12   57:44    9      107:01
   11 Gál Attila                XADY Ady Endre líceum Nagyvárad            ROM        51:02   14   60:07   13      111:09
   12 Pataki Gábor              PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        50:49   13   62:11   16      113:00
   13 Schenk Robert             XRAP Rapid Bratislava                      SVK        55:44   17   61:55   15      117:39
   14 Furucz Ján                XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        57:38   19   61:37   14      119:15
   15 Gárdonyi Márk             OSC Orvosegyetem SC                        HUN        60:32   24   62:30   17      123:02
   16 Nyári Sándor              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        58:09   21   67:40   18      125:49
   17 Paskuj Mátyás             MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        60:57   25   69:31   19      130:28
   18 Hetényi Ferenc            HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        60:17   23   72:00   22      132:17
   19 Györgyi Zoltán            OSC Orvosegyetem SC                        HUN        61:01   26   71:37   21      132:38
   20 Szabó István              DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        58:02   20   75:02   23      133:04
   21 Horjan Zdenko             XOVI OK Vihor                              CRO        62:56   27   70:11   20      133:07
   22 Váradi Zsolt              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        58:10   22   75:54   25      134:04
   23 Knuth Dávid               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        65:32   28   77:15   26      142:47
   24 Vékony Andor              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        68:33   29   75:48   24      144:21

      Sramkó Tibor              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN         hiba        58:05   11            
      Gerzsényi Zsolt           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        44:24    3    n.i.                 
      Kovalcsik István          BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        55:12   15    n.i.                 
      Schwendtner Erik          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN                     56:39    7            
      Kiss Balázs               EHS Egri Hegyisport SE                     HUN        70:15   30    n.i.                 
      Koczka Ferenc             EHS Egri Hegyisport SE                     HUN        56:34   18    n.i.                 
      Szitter Attila            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        45:47    6                         
      Bobály Csaba              TSE Törekvés SE                            HUN        55:36   16    n.i.                 



M40  (31)                                  

    1 Barcík Peter              XKOB Kobra Bratislava                      SVK        59:13    2   58:44    1      117:57
    2 Pollák Jozef              XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        58:20    1   60:29    3      118:49
    3 Egei Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        61:11    5   59:04    2      120:15
    4 Dezső Sándor              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        60:36    3   65:52    5      126:28
    5 Jakus Zoltán              FSC Futárok SC                             HUN        60:37    4   68:12    6      128:49
    6 Hierweg Karol             XKOB Kobra Bratislava                      SVK        63:13    6   68:45    8      131:58
    7 Viniczai Ferenc           PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        67:11    7   68:12    6      135:23
    8 Juhász Gábor              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        70:04    9   70:00    9      140:04
    9 Papuga Frantisek          XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        71:22   10   72:32   10      143:54
   10 Turcsán János             PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        67:48    8   78:30   15      146:18
   11 Allwinger Herwig          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        73:45   11   79:01   16      152:46
   12 Kovács Gábor              BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        78:06   12   77:18   14      155:24
   13 Horváth Sándor            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        83:03   15   73:11   11      156:14
   14 Smelík Ján                XRAP Rapid Bratislava                      SVK        86:22   16   75:50   13      162:12
   15 Halaj László              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN        78:44   13   84:43   17      163:27
   16 Weiler Zsolt              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        88:33   20   86:39   18      175:12
   17 Szarvas Gyula             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN       101:33   23   99:48   20      201:21
   18 Nemoda Ferenc             FSC Futárok SC                             HUN        96:33   21  104:49   23      201:22
   19 Bóta Attila               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN       119:35   24  104:08   22      223:43
   20 Németh Zsolt              VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN       147:40   26  131:34   25      279:14

      Báder Attila              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN         hiba        93:43   19            
      Vastag Gábor              BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN       122:26   25    hiba                 
      Tisljar Ivo               XOOR OK Orion                              CRO         hiba       103:55   21            
      TASHIRO Masayuki          XJPN JPN                                   JPN                    110:05   24            
      Győri Lajos               FSC Futárok SC                             HUN                     64:25    4            
      Koltai Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        87:55   19    n.i.                 
      Zagyi László              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN       101:16   22                         
      Muliter Gábor             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN                     74:42   12            
      Lénárt István             FSC Futárok SC                             HUN        80:23   14    n.i.                 
      Kiss János                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        87:14   18    n.i.                 
      Iski Ferenc               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        86:59   17    n.i.                 



M45  (36)                                  

    1 Kirvesmies Juha           XLXX LS-37                                 FIN        59:02    1   59:58    2      119:00
    2 Mohácsy Tamás dr.         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        65:05    3   59:33    1      124:38
    3 Rusvai László             FSC Futárok SC                             HUN        61:57    2   63:53    3      125:50
    4 Bertóti Edgár             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        65:37    4   64:07    4      129:44
    5 Harkányi Csaba            HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        66:11    5   73:11    5      139:22
    6 Filó György               DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü         HUN        70:17    7   74:35    9      144:52
    7 Tölgyesi Tibor            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        74:37   10   73:43    7      148:20
    8 Korim Juraj               XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        76:45   11   73:35    6      150:20
    9 Tóth Károly               VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN        76:45   11   74:06    8      150:51
   10 Domán Gábor               THT Tapolcai Honvéd SE                     HUN        69:54    6   81:38   17      151:32
   11 Sebők Gábor               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        80:29   15   76:38   11      157:07
   12 Szunyog József dr.        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        77:49   13   79:41   15      157:30
   13 Sláma Peter               XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        80:45   16   78:08   14      158:53
   14 Csonka Antal              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        78:45   14   83:22   20      162:07
   15 Jarný Martin              XKSO KOB SOKOL Kysak                       SVK        85:27   19   77:33   13      163:00
   16 Tertsch Antal             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        87:47   20   75:19   10      163:06
   17 Nemec Juraj               XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK        83:46   18   83:07   19      166:53
   18 Tőkés Árpád               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        82:41   17   86:04   22      168:45
   19 Kollár Jaroslav           XKSO KOB SOKOL Kysak                       SVK        88:04   21   81:24   16      169:28
   20 Kollár Milan              XKSO KOB SOKOL Kysak                       SVK        93:06   25   82:36   18      175:42
   21 Mazúr Milan               XRAP Rapid Bratislava                      SVK        88:58   22   88:29   25      177:27
   22 Liskány József            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        95:18   26   87:27   24      182:45
   23 Václavík Martin           XKOM Klub Orientačného Behu Martin         SVK        90:35   23   92:49   26      183:24
   24 Tysz Vladimír             XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        99:23   27   85:05   21      184:28
   25 Minoiu Emilian            XCRA Universitatea Craiova                 ROM       101:55   29   87:01   23      188:56
   26 Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        91:53   24  100:53   28      192:46
   27 Pompura Ladislav          XTER TEREZKA Banská Bystrica               SVK        99:23   27   96:08   27      195:31
   28 Liskány András István     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN       107:34   30  107:35   29      215:09
   29 Czégé Zoltán              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN       118:52   31  109:57   30      228:49
   30 Vadász Tamás              DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN       130:55   32  114:22   31      245:17

      Blézer Attila             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN                     76:52   12            
      Csikós Miklós             FSC Futárok SC                             HUN       157:25   33    n.i.                 
      Gabnai Ernő               DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü         HUN        70:52    9    n.i.                 
      Mets Miklós               OSC Orvosegyetem SC                        HUN         hiba         n.i.                 
      Petró Géza                FSC Futárok SC                             HUN        70:21    8    n.i.                 
      Valdimir Kopanicak        XAKA Akademik TU Kosice                    SVK         hiba         n.i.                 



M50  (24)                                  

    1 Gyulai Zoltán             MSE Megalódusz SE                          HUN        49:31    1   47:56    1       97:27
    2 Vankó Péter               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        54:33    2   53:55    2      108:28
    3 Kürti István              PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  HUN        58:51    4   57:12    4      116:03
    4 Szokol Lajos              SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        60:03    5   56:27    3      116:30
    5 Szőcs László              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        61:07    6   63:03    8      124:10
    6 Honfi Gábor               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        62:24    7   63:15    9      125:39
    7 Kuchta Jan                XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        62:26    8   63:50   10      126:16
    8 Petrinec Milan            XRAP Rapid Bratislava                      SVK        67:30   10   58:53    5      126:23
    9 Kóger Gyula               PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  HUN        66:55    9   65:55   13      132:50
   10 Hegedüs Ábel              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        74:20   16   61:42    7      136:02
   11 Turkka Esko               BSC Balatonfüredi SC                       HUN        69:10   11   67:56   14      137:06
   12 Mizur Jan                 PSE Postás SE                              HUN        72:32   14   65:00   12      137:32
   13 Zsilkin Viktor            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        70:47   12   68:51   16      139:38
   14 Pap László                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        72:21   13   73:47   17      146:08
   15 Törjék György             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        83:53   19   68:30   15      152:23
   16 Nagy Zsolt                FMT FŐMTERV SK                             HUN        82:02   18   77:07   19      159:09
   17 Hrenkó László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        89:59   20   76:23   18      166:22
   18 Krolopp Frigyes           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        90:45   21   78:54   20      169:39
   19 Varkila Kari              BSC Balatonfüredi SC                       HUN       138:32   22  108:53   21      247:25

      Hajagos Henrik            SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        72:52   15    hiba                 
      Steiner Urs               XSUI Svájc                                 SUI        77:39   17    hiba                 
      Kerényi Dénes             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        56:59    3    n.i.                 
      Kovács József             ETC Egri Testedző Club                     HUN                     64:55   11            
      Győri László              SDS Salgótarjáni Dornyai SE                                        59:08    6            



M55  (29)                                  

    1 Hegedűs Zoltán            OSC Orvosegyetem SC                        HUN        37:03    3   38:42    1       75:45
    2 Balla Sándor              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        37:10    4   39:59    2       77:09
    3 Fey Sándor                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        36:46    2   40:32    3       77:18
    4 Pelyhe Dénes              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        36:39    1   44:15    6       80:54
    5 Máj Stefan                XKOB Kobra Bratislava                      SVK        39:46    6   42:40    4       82:26
    6 Molnár Gábor              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        43:14    9   45:40    7       88:54
    7 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja                    HUN        41:59    8   47:35    8       89:34
    8 Ludvig István             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        46:23   11   44:00    5       90:23
    9 Bacsó Attila              HER Herkules SE Balatonalmádi              HUN        41:34    7   49:18   10       90:52
   10 Bokros György             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        45:17   10   48:13    9       93:30
   11 Bugár József              BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN        49:14   13   53:21   13      102:35
   12 Onder Anton               XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        48:22   12   58:12   14      106:34
   13 Szabó László              DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        51:23   14   58:42   16      110:05
   14 Juhász István             BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN        53:05   16   58:35   15      111:40
   15 Magyar János              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        51:33   15   60:49   18      112:22
   16 Herter László             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        55:14   19   59:15   17      114:29
   17 Tóth Sándor               ETC Egri Testedző Club                     HUN        55:02   17   61:59   20      117:01
   18 Biró Sándor               KRI Kristály Tájfutó és Természetj         HUN        57:36   20   63:51   21      121:27
   19 Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        75:02   24   52:56   12      127:58
   20 Halász László             ETC Egri Testedző Club                     HUN        63:27   21   69:44   24      133:11
   21 Miettinen Erkki           XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        76:02   25   61:26   19      137:28
   22 Piják Vladislav           XSOK Sokol Pezinok                         SVK        71:15   23   67:32   23      138:47
   23 Enyedi András             XKLO Kolozsvari TranSilva                  ROM        67:28   22   72:29   25      139:57
   24 Weiszer Eduard            XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        83:59   27   65:17   22      149:16
   25 El Khalki Jamel           XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        77:13   26   73:32   26      150:45

      Mészáros Károly           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN         hiba        82:43   27            
      Scultéty Gábor            BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN        55:06   18    n.i.                 
      Spiegl János              SMA Soproni Műegyetemi AC                  HUN        38:30    5    n.i.                 
      Bálint László             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN                     50:20   11            



M60  (13)                                  

    1 Boros Zoltán              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        36:36    1   39:35    1       76:11
    2 Koivula Jouko             XRAS Rastikarhut                           FIN        38:20    2   45:36    3       83:56
    3 Rohac Igor                XSLA Slavia UVL Kosice                     SVK        42:12    3   50:00    5       92:12
    4 Kovács András             HBS Honvéd Bottyán SE                      HUN        49:36    8   42:38    2       92:14
    5 Komár Béla                HER Herkules SE Balatonalmádi              HUN        45:28    4   48:11    4       93:39
    6 Bogdanovits András        MSE Megalódusz SE                          HUN        45:34    5   51:45    7       97:19
    7 Sindely Pál dr.           SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN        45:35    6   54:11   11       99:46
    8 Gyalog László             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        47:20    7   53:49    9      101:09
    9 Vincze István             HER Herkules SE Balatonalmádi              HUN        57:19   11   52:01    8      109:20
   10 Horváth Béla              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        61:13   12   50:18    6      111:31
   11 Tóth Béla                 HBS Honvéd Bottyán SE                      HUN        53:26   10   73:35   12      127:01

      Csongrádi Jenő            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        51:15    9    n.i.                 
      Hunyadvári László         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                     54:09   10            



M65  (15)                                  

    1 Nagy Lajos                ETC Egri Testedző Club                     HUN        38:57    1   39:04    1       78:01
    2 Smelík Ludovit            XRAP Rapid Bratislava                      SVK        39:27    2   40:13    3       79:40
    3 Nagy Árpád dr.            ETC Egri Testedző Club                     HUN        39:38    3   40:58    4       80:36
    4 Horváti György            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        42:18    4   39:42    2       82:00
    5 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        43:56    5   41:33    5       85:29
    6 Tóth János                SKS Sárvári Kinizsi SE                     HUN        48:59    7   45:19    7       94:18
    7 Sejpes Gyula              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        56:21   10   49:03    8      105:24
    8 Holluby Andor             PSE Postás SE                              HUN        63:20   11   44:18    6      107:38
    9 Lindeman Osmo             XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        55:46    9   55:34   10      111:20
   10 Szecsődi Ákos             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        54:10    8   60:04   11      114:14
   11 Kéri Gerzson dr.          HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        68:24   12   54:41    9      123:05
   12 Radnóti Rezső             HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        82:19   13   86:21   13      168:40
   13 Ribényi Imre              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        92:01   14   88:38   14      180:39

      Illés Vilmos              SSC Siketek SC Budapest                                hiba        83:10   12            
      Sleziak Wilfrid           XDAR Dargov Kosice                         SVK        47:49    6    n.i.                 



M70  (7)                                   

    1 Nagy Dezső                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        32:47    1   43:00    2       75:47
    2 Juntunen Olli             XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        39:47    3   40:58    1       80:45
    3 Koponen Pentti            XESP Espoon Suunta                         FIN        40:17    4   43:26    3       83:43
    4 Nyögéri Imre              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        39:16    2   50:25    4       89:41
    5 Hódossy Béla              TSC Tungsram SC                            HUN        58:58    5   54:07    5      113:05
    6 Török István              DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C         HUN       116:17    6  136:46    6      253:03

      Nagy Béla                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN         hiba         n.i.                 



M75  (4)                                   

    1 Dudás István              OSC Orvosegyetem SC                        HUN        40:01    1   44:20    1       84:21
    2 Salmenkylä Juhani         XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        43:31    2   47:28    3       90:59
    3 Kempf Adolf               XKTV KTV Altdorf                           SUI        46:44    3   44:23    2       91:07
    4 Ol'hava Ladislav          XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        63:15    4   57:24    4      120:39



Open Advanced  (32)                        

    1 Vukmanovic Mladen         XOKK OK Kapela                             CRO        43:17    4   54:29    2       97:46
    2 Liskány András            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        44:52    5   53:32    1       98:24
    3 Szabó Máté                DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        42:20    3   59:08    4      101:28
    4 Lengyel Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        47:49    8   55:58    3      103:47
    5 Nemes Gábor               EK Egyesületen kívüli                      HUN        53:00   11   62:20    5      115:20
    6 Maczák Péter              EK Egyesületen kívüli                      HUN        50:43   10   70:58    7      121:41
    7 Oszkó László              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        63:58   16   63:05    6      127:03
    8 Kozák Éva                 EK Egyesületen kívüli                      HUN        71:42   17   78:34    9      150:16
    9 Boczor Katalin            EK Egyesületen kívüli                      HUN        59:44   14   97:43   16      157:27
   10 Tóth Gábor                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        59:50   15   97:48   17      157:38
   11 Jan Pompura               XTER TEREZKA Banská Bystrica               SVK        73:38   18   87:16   14      160:54
   12 Bajzáth Tibor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        81:34   22   83:54   12      165:28
   13 Balázs Boldizsár          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        96:36   25  125:51   18      222:27

      Miettinen Synnöve         XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN         hiba         hiba                 
      Balázs Ottó               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        80:02   21    hiba                 
      Treiner Éva               OSC Orvosegyetem SC                        HUN        93:08   23    hiba                 
      Gát Balázs                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        49:05    9    hiba                 
      Katona Ferenc dr.         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        58:40   13    n.i.                 
      Kiss György               EK4 Egyesületen kívüli4                    HUN        78:05   19    n.i.                 
      Zakariás János            TSE Törekvés SE                            HUN        54:18   12    n.i.                 
      Szabó Péter               SIR Sirályok SE                            HUN        39:31    1    n.i.                 
      Oszkó Dóra                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN                     72:14    8            
      Lux Iván                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        46:54    7    n.i.                 
      Berecz Éva                HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         HUN                     81:56   11            
      Erdős Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN        79:13   20    n.i.                 
      Erdősné Németh Ágnes      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN        95:26   24    n.i.                 
      Pethő Attila              ZSC Zöld Sportok Clubja                    HUN        46:36    6    n.i.                 
      Erdélyi Tibor             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        40:06    2    n.i.                 
      Magyari Árpád             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                      hiba                 
      Dénes Krisztina           KAL Kalocsai SE                            HUN                     89:17   15            
      Karsai Klára              OSC Orvosegyetem SC                        HUN                     80:10   10            
      Hajdu Ildikó              SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN                     84:25   13            



Open Beginner  (52)                        

    1 Rebák Sándor              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        41:04    5   39:21    2       80:25
    2 Orosz Attila              HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        46:47    9   47:46    5       94:33
    3 Miklusová Dagmar          XRAP Rapid Bratislava                      SVK        51:27   15   43:38    3       95:05
    4 Rebák Tamás               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        41:02    4   57:43   16       98:45
    5 Csörgő Nóra               EK3 Egyesületen kívüli3                    HUN        47:59   12   51:26    9       99:25
    6 Szikra Zoltán             FSC Futárok SC                             HUN        52:56   19   46:39    4       99:35
    7 Nemoda Kata               FSC Futárok SC                             HUN        54:19   21   54:23   11      108:42
    8 Váradi Zsoltné            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        54:18   20   56:01   14      110:19
    9 Rebák Sándorné            EK Egyesületen kívüli                      HUN        60:41   25   56:54   15      117:35
   10 Tóth Zsuzsanna            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        57:25   24   61:47   19      119:12
   11 Farkas Tamás              EK Egyesületen kívüli                      HUN        52:52   18   68:50   23      121:42
   12 Vastag Emese Sára         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        66:10   29   55:36   13      121:46
   13 Fábián Beatrix            FMT FŐMTERV SK                             HUN        55:42   23   66:17   21      121:59
   14 Bajzáthné Tóth Gabriella  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        61:36   26   65:20   20      126:56
   15 Gerebecz Judit            FMT FŐMTERV SK                             HUN        84:53   36   48:19    6      133:12
   16 Kőrösy Kata               EK Egyesületen kívüli                      HUN        72:06   31   68:40   22      140:46
   17 Tőczik Liliána Dominika   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        80:33   35   60:24   17      140:57
   18 Antal Anikó dr.           MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        72:10   32   83:53   27      156:03
   19 Kucsma István             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        68:40   30   90:58   29      159:38
   20 Csurányi Eszter           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        97:56   37  100:34   30      198:30

      Sipos Petra               EK Egyesületen kívüli                      HUN        48:57   13    hiba                 
      Balogh Amanda             EK Egyesületen kívüli                      HUN        52:38   17    hiba                 
      Janurik Lajos             EK Egyesületen kívüli                      HUN        51:29   16    hiba                 
      Nahóczky Zsófia           ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN                     90:01   28            
      Valovics Tamás            EK2 Egyesületen kívüli2                    HUN        46:53   11                         
      Borosznoki Lászlóné       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN       105:07   38    n.i.                 
      Osvárt Kornél             EK Egyesületen kívüli                      HUN        46:03    8    n.i.                 
      Kósa Péter                DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        32:26    2    n.i.                 
      Demeter Zoltán            EK Egyesületen kívüli                      HUN        29:44    1    n.i.                 
      Nagy Benő                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        37:57    3    n.i.                 
      Hovács Imre               EK Egyesületen kívüli                      HUN        75:22   34    n.i.                 
      Gacsal László             EK Egyesületen kívüli                      HUN        41:10    6    n.i.                 
      Ugaitz Rodriguez          EK Egyesületen kívüli                      HUN         hiba         n.i.                 
      Horváth Mariann           EK Egyesületen kívüli                      HUN        73:48   33    n.i.                 
      Molnár Marianna Bobály Sá TSE Törekvés SE                            HUN        64:14   28    n.i.                 
      Perczel Judit             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        46:50   10    n.i.                 
      Csatlós Kitty             EK Egyesületen kívüli                      HUN        45:17    7    n.i.                 
      Perczel Viola             EK Egyesületen kívüli                      HUN        50:23   14    n.i.                 
      Szabó Benedek Péter       SIR Sirályok SE                            HUN        63:25   27    n.i.                 
      Tóth Józsefné             HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        54:42   22    n.i.                 
      Nánási Krisztina          MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN                     48:26    7            
      Mikko Miettinen           XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN                     82:09   26            
      Johan Kallanmaa           XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN                     54:45   12            
      Győri Lászlóné            SDS Salgótarjáni Dornyai SE                                        60:49   18            
      Varga Bea                 EK Egyesületen kívüli                      HUN                     80:58   25            
      Kozma László              BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg         HUN                    235:11   31            
      Marczis Dávid             ETC Egri Testedző Club                     HUN                      hiba                 
      Győri Bence               FSC Futárok SC                             HUN                     51:48   10            
      Robert Miller             EK Egyesületen kívüli                      HUN                      hiba                 
      Rezessy Gergely           EK Egyesületen kívüli                      HUN                     32:27    1            
      Turai Emőke               EK Egyesületen kívüli                      HUN                     49:18    8            
      Richard Keihley           EK Egyesületen kívüli                      HUN                     79:43   24            



W10D  (17)                                 

    1 Vékony Vanda              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        25:26    2   20:31    2       45:57
    2 Pataki Réka Dalida        PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        23:09    1   24:12    4       47:21
    3 Miklusová Tamara          XRAP Rapid Bratislava                      SVK        32:59   10   19:15    1       52:14
    4 Marosffy Boglárka         OSC Orvosegyetem SC                        HUN        31:12    7   21:40    3       52:52
    5 Tamás Bianka              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        28:38    5   24:35    5       53:13
    5 Tisljar Ana               XOOR OK Orion                              CRO        28:05    4   25:08    6       53:13
    7 Tóth Blanka               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        27:03    3   30:19    7       57:22
    8 Borbás Zita               KAL Kalocsai SE                            HUN        31:23    8   31:32    8       62:55
    9 Szakál Brigitta           VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN        32:52    9   33:13    9       66:05
   10 Smelíková Dorota          XRAP Rapid Bratislava                      SVK        36:58   13   33:59   10       70:57
   11 Kocsik Nóra               ETC Egri Testedző Club                     HUN        36:38   12   36:33   11       73:11
   12 Tóth Barbara              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        39:53   14   37:30   12       77:23
   13 Hajnal Dorottya           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        35:16   11   45:12   14       80:28
   14 Pompura Terezka           XTER TEREZKA Banská Bystrica               SVK        55:01   16   37:33   13       92:34
   15 Báder Fanni               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        54:29   15   57:39   15      112:08
   16 Václavíková Martina       XKOM Klub Orientačného Behu Martin         SVK        58:34   17  132:16   16      190:50

      Osvárt Réka               DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C         HUN        30:58    6    n.i.                 



W12C  (17)                                 

    1 Balázs Otília             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        23:07    1   17:42    2       40:49
    2 Viniczai Csenge           PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        25:05    2   17:21    1       42:26
    3 Miklusová Tereza          XRAP Rapid Bratislava                      SVK        37:32    7   26:08    4       63:40
    4 Soós Hajnalka             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        34:53    5   28:53    8       63:46
    5 Kovács Borbála            BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        36:28    6   27:19    7       63:47
    6 Hrabosová Magdaléna       XRAP Rapid Bratislava                      SVK        43:30    9   22:41    3       66:11
    7 Németh Sára               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        34:25    4   34:54   12       69:19
    8 Hajdu Frida Sára          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        43:32   10   26:29    6       70:01
    9 Völgyesi Melody           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        45:30   11   26:25    5       71:55
   10 Tajti Adrienn             SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        46:35   12   33:02   11       79:37
   11 Sramkó Réka               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        47:52   14   31:55   10       79:47
   12 Schenková Tereza          XRAP Rapid Bratislava                      SVK        33:29    3   51:33   13       85:02
   13 Kucsma Luca               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        60:10   16   31:12    9       91:22
   14 Bakos Cintia              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        54:07   15   59:10   14      113:17

      Smelíková Tereza          XRAP Rapid Bratislava                      SVK        47:11   13    hiba                 
      Papugová Andrea           XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        41:47    8    n.i.                 
      Farkas Anna               FWI Fészek Waldorf Iskola                  HUN         hiba         n.i.                 



W14B  (23)                                 

    1 Kirvesmies Lotta          XLXX LS-37                                 FIN        33:55    1   33:29    1       67:24
    2 Faggyas Réka              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        36:44    3   36:24    2       73:08
    3 Weiler Virág              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        39:23    4   39:16    4       78:39
    4 Udvari Lilla              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        36:43    2   45:30    8       82:13
    5 Cseh Anett                SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        43:39    6   38:35    3       82:14
    6 Faggyas Petra             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        43:43    7   42:30    5       86:13
    7 Soós Júlia                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        41:21    5   44:59    7       86:20
    8 Vonyó Réka Virág          PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        43:47    8   44:50    6       88:37
    9 Oláh Adrienn              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        49:59   10   49:02   11       99:01
   10 Szabó Kamilla             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        54:23   13   50:52   12      105:15
   11 Tóth Enikő                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        46:36    9   60:34   15      107:10
   12 Erős Evelin               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        57:20   16   53:52   13      111:12
   13 Tóth Blanka               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        64:11   18   47:48    9      111:59
   14 Egei Petra                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        65:22   19   48:47   10      114:09
   15 Kristály Imola            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        52:22   12   63:51   18      116:13
   16 Horváth Hanga             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        56:47   15   63:27   17      120:14
   17 Szabó Zsófia              DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        65:34   20   55:26   14      121:00
   18 Miković Nina Viktoria     XOVI OK Vihor                              CRO        60:23   17   60:43   16      121:06
   19 Papugová Martina          XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        55:37   14   74:51   20      130:28
   20 Bán Zsanett               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        66:35   21   64:22   19      130:57

      Vass Flóra                SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        51:43   11    hiba                 
      Tölgyesi Blanka           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN         hiba         n.i.                 
      Vass Luca                 SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN                    103:12   21            



W14C  (3)                                  

    1 Goldmann Júlia            SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        40:54    1   37:42    1       78:36
    2 Péteri Kitti Petra        ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        43:19    2   55:31    3       98:50
    3 Péteri Fanni Panka        ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        47:40    3   52:13    2       99:53



W16B  (30)                                 

    1 Rathmann Resi             XNME Németország                           GER        36:47    1   40:15    2       77:02
    2 Lösch Susen               XNME Németország                           GER        36:59    2   40:06    1       77:05
    3 Anghel Andra              XCRA Universitatea Craiova                 ROM        38:24    3   42:55    3       81:19
    4 Zempléni Réka             SIR Sirályok SE                            HUN        39:41    4   44:48    5       84:29
    5 Konrád Krisztina          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        43:34    9   44:02    4       87:36
    6 Bartus Petra              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN        43:03    8   46:41    6       89:44
    7 Varsányi Kinga            VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN        42:18    7   47:55    8       90:13
    8 Tóth Krisztina            VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN        40:50    6   49:59   12       90:49
    9 Kinde Vanda               SIR Sirályok SE                            HUN        43:49   10   47:21    7       91:10
   10 Sokolová Ąudmila          XKSO KOB SOKOL Kysak                       SVK        44:24   11   48:13   10       92:37
   11 Liszka Eszter             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        46:33   13   48:10    9       94:43
   12 Fuchs Marie               XNME Németország                           GER        49:46   15   49:05   11       98:51
   13 Paskuj Rebeka             SIR Sirályok SE                            HUN        45:29   12   54:04   14       99:33
   14 Rusvai Katalin            FSC Futárok SC                             HUN        46:53   14   53:15   13      100:08
   15 Faggyas Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        55:40   21   56:13   16      111:53
   16 Pijáková Barbora          XSOK Sokol Pezinok                         SVK        54:25   18   57:55   17      112:20
   17 Koµveková Veronika        XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        52:03   17   61:29   19      113:32
   18 Hajdu Dorisz              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        55:10   20   61:31   20      116:41
   19 Derveşteanu Andrada       XKLO Kolozsvari TranSilva                  ROM        56:57   23   61:24   18      118:21
   20 Kiss Nikolett             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        60:46   26   69:30   22      130:16
   21 Medve Lívia               FSC Futárok SC                             HUN        55:08   19   76:04   24      131:12
   22 Boer Kincső               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        59:01   24   75:07   23      134:08
   23 Nedeczey Ruzsák Míra      ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        83:07   28   63:48   21      146:55
   24 Forrás Zsófia             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN       116:32   29   90:06   25      206:38

      Domán Fruzsina            VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN        63:22   27    hiba                 
      Goldmann Dóra             SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN         hiba        55:50   15            
      Miháczi Diana             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        40:07    5    hiba                 
      Balogh Réka               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        51:17   16    n.i.                 
      Kovalcsik Anna            BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        59:57   25    n.i.                 
      Miia Mattila              XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        56:23   22    n.i.                 



W18B  (25)                                 

    1 Kirvesmies Tytti          XLXX LS-37                                 FIN        45:14    3   50:59    1       96:13
    2 Schmidt Johanna           XNME Németország                           GER        42:57    1   55:29    3       98:26
    3 Lange Maria               XNME Németország                           GER        48:56    6   53:03    2      101:59
    4 Kovács Filoména           PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        44:25    2   58:33    4      102:58
    5 Tóth Réka                 SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        46:15    4   61:28    7      107:43
    6 Lajos Luca                PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        47:40    5   60:21    6      108:01
    7 Biller Anna               XNME Németország                           GER        50:55    7   59:57    5      110:52
    8 Ozsvárt Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        52:37    8   64:55    9      117:32
    9 Röhnert Karoline          XNME Németország                           GER        55:51   11   62:31    8      118:22
   10 Milla Mattila             XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        53:30    9   65:30   10      119:00
   11 Kovács Anett              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        55:18   10   72:00   13      127:18
   12 Király Amanda             ETC Egri Testedző Club                     HUN        57:18   12   70:36   12      127:54
   13 Papugová Katarina         DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        60:29   16   68:58   11      129:27
   14 Juhász V. Renáta          SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        57:40   13   73:30   15      131:10
   15 Tőkés Tímea               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        61:27   17   80:14   16      141:41
   16 Váradi Enikő              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        71:03   19   72:47   14      143:50
   17 Smelíková Lucia           XRAP Rapid Bratislava                      SVK        62:08   18   89:33   18      151:41
   18 Paskuj Sára               MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        87:35   23   88:27   17      176:02
   19 Kiss Vivien               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        71:17   20  111:14   19      182:31
   20 Heinik Sára               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        86:51   22  121:00   21      207:51

      Benke Zsanett             SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN         hiba         hiba                 
      Szokol Mónika             SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        58:32   14    n.i.                 
      Ďurčová Ivana             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        59:48   15    n.i.                 
      Ugrayová Kristína         XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        74:06   21    n.i.                 
      Síkhegyi Antónia          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                    117:43   20            



W20A  (8)                                  

    1 Krisjakova Jana           ETC Egri Testedző Club                     HUN        54:56    1   56:25    1      111:21
    2 Jablonovská Lenka         XSOK Sokol Pezinok                         SVK        56:53    2   61:59    2      118:52
    3 Sisa Dorottya             JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN        66:58    3   67:28    4      134:26
    4 Mihálová Dása             XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK        72:36    5   63:02    3      135:38
    5 Varga Adél                SIR Sirályok SE                            HUN        80:45    6   87:16    6      168:01
    6 Császár Barbara           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         HUN        83:05    7   88:38    7      171:43
    7 Sádecká Ema               XAKA Akademik TU Kosice                    SVK       100:20    8   75:05    5      175:25

      Zsigmond Tímea            SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        70:35    4    hiba                 



W21B  (33)                                 

    1 Veresné Gyalog Zsuzsanna  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        55:18    3   52:55    1      108:13
    2 Bokros Andrea dr.         MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        53:15    1   56:29    3      109:44
    3 Zsebeházy Eszter          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        57:07    4   53:04    2      110:11
    4 Furuczová Jela            XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        53:21    2   63:45   11      117:06
    5 Csikós Nóra               FSC Futárok SC                             HUN        58:57    7   64:02   12      122:59
    6 Liskány Diána             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        61:33    8   61:36    7      123:09
    7 Barcíková Renáta          XKOB Kobra Bratislava                      SVK        65:36   12   57:39    4      123:15
    8 Křivánková Iveta          XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        58:55    6   66:30   16      125:25
    9 Máthé Fanni               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        64:13   10   64:58   14      129:11
   10 Kövér Csilla              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         HUN        69:17   17   61:08    6      130:25
   11 Allwinger Tünde           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        61:45    9   68:43   21      130:28
   12 Farkas Zsuzsanna          DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        68:03   14   62:39    9      130:42
   13 Tyszová Natália           XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        69:35   18   61:56    8      131:31
   14 Lakó Judit                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        74:45   24   61:02    5      135:47
   15 Daragó Zsófia             ETC Egri Testedző Club                     HUN        65:19   11   70:36   22      135:55
   16 Bertóti Diana             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        69:49   19   66:32   17      136:21
   17 Balogh Szilvia Odett      KAL Kalocsai SE                            HUN        66:58   13   70:43   23      137:41
   18 Vaszilev Katalin          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        70:06   20   67:38   20      137:44
   19 Szacska Nikolett          ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        70:50   21   67:07   19      137:57
   20 Balogh Edina              FSC Futárok SC                             HUN        68:23   15   75:40   25      144:03
   21 Rostás Anikó              KAL Kalocsai SE                            HUN        81:09   27   64:29   13      145:38
   22 Balogh Katalin            FSC Futárok SC                             HUN        72:08   23   74:47   24      146:55
   23 Füzy Judit                OSC Orvosegyetem SC                        HUN        80:09   26   66:54   18      147:03
   24 Rákos Piroska             DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        71:46   22   82:24   29      154:10
   25 Lux Andrea                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        69:04   16   92:38   30      161:42
   26 Gerzsényi Ágnes           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN        87:11   28   81:45   28      168:56
   27 Magyar Ágnes              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        95:57   29   77:01   26      172:58
   28 Fischer Mária             BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg         HUN       117:38   30  129:17   31      246:55

      Hajdú Hajnalka            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        76:42   25    hiba                 
      Hornyák Mariann           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        58:03    5    n.i.                 
      Sümegi Mária              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN                     62:55   10            
      Héjjas Fruzsina           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN                     81:31   27            
      Győri Judit               SDS Salgótarjáni Dornyai SE                                        65:59   15            



W21BR  (31)                                

    1 Rantanen Maaret           XFIN Finnország                            FIN        35:51    1   33:10    1       69:01
    2 Uhlir Tímea               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         HUN        43:48    2   37:41    2       81:29
    3 Gyalog Zsófia             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        48:19    3   39:11    3       87:30
    4 Zelena Dóra               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        49:21    4   42:02    5       91:23
    5 Szunyog Emese             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        53:51    7   41:30    4       95:21
    6 Kaszás Szilvia            BSC Balatonfüredi SC                       HUN        53:03    6   43:52    8       96:55
    7 Debnár Zsuzsanna          DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        56:30   11   46:15    9      102:45
    8 Veres Mónika              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        59:58   15   42:55    6      102:53
    9 Liskány Krisztina         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        56:32   12   47:11   10      103:43
   10 Tóth Ágnes                MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        58:46   14   48:16   13      107:02
   11 Vékonyné Árva Katalin     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        56:37   13   51:39   17      108:16
   12 Pincés Marianna           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        54:30    9   56:22   23      110:52
   13 Oroszné Tóth Zsuzsanna    HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        60:18   16   50:46   16      111:04
   14 Kaszás Orsolya            BSC Balatonfüredi SC                       HUN        69:06   18   47:37   12      116:43
   15 Gábor Anita               CBD Ceglédi Bem Vasutas                    HUN        73:51   21   48:36   14      122:27
   16 Jenei Margit              BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN        69:30   19   53:21   19      122:51
   17 Popovic Budi Daniela      XOKJ OK Japetic                            CRO        72:21   20   54:31   21      126:52
   18 Marosfalvi Eszter         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        74:57   22   54:36   22      129:33
   19 Gyalogné Dobróka Anett    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        78:33   23   70:14   25      148:47
   20 Bán Borbála               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        78:37   24   71:34   26      150:11
   21 Tóth Eszter               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        82:59   25   72:51   27      155:50
   22 Szabóné Tóth Krisztina    DNY Debreceni Nyúlak SE                               93:40   26   64:41   24      158:21

      Horváti Réka              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN         hiba        47:11   10            
      Marosfalvi Mónika         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN         hiba        53:07   18            
      Ebinger Mónika            KFK KFKI Petőfi Sportkör                   HUN        64:23   17    n.i.                 
      Horváth Magda             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        54:43   10    n.i.                 
      Katona Eszter             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        54:13    8    n.i.                 
      Scultéty Orsolya          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN                     43:20    7            
      Zámbó Katalin             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        52:05    5    n.i.                 
      Győri Gabriella           SDS Salgótarjáni Dornyai SE                                        49:08   15            
      Sőtér Johanna             PSE Postás-Matáv SE                                                53:49   20            



W21C  (16)                                 

    1 Szűcs Judit               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        44:06    1   51:52    4       95:58
    2 Szukics Annamária         MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        50:58    8   45:07    1       96:05
    3 Vávrová Erika             XKOB Kobra Bratislava                      SVK        44:15    2   52:59    5       97:14
    4 Kovács-Sebestény Csilla   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        52:04    9   46:18    2       98:22
    5 Mitterer Andrea           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        48:32    5   51:35    3      100:07
    6 Házy Eszter               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        45:31    4   56:58    6      102:29
    7 Tóth-Buschmann Ilka       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        50:43    7   59:47    7      110:30
    8 Vastagné Bauer Zita       BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        48:33    6   63:23    8      111:56
    9 Ódor Viktória             FMT FŐMTERV SK                             HUN        54:55   13   68:05    9      123:00
   10 Fövenyessy Gabriella      FMT FŐMTERV SK                             HUN        54:30   11   77:58   11      132:28
   11 Sóvári Csilla             SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        54:42   12   79:51   12      134:33

      Horváthné Keszthelyi Noém VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        56:48   14    hiba                 
      Oszkóné Simon Ildikó      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        53:47   10    hiba                 
      Nagyné Bódis Borbála      FSC Futárok SC                             HUN        44:25    3    n.i.                 
      Riez Ágnes                SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN                     98:40   13            
      Sipos Petra               EK Egyesületen kívüli                      HUN                     71:03   10            



W35A  (9)                                  

    1 Marosffy Orsolya          OSC Orvosegyetem SC                        HUN        59:43    1   68:56    2      128:39
    2 Smelíková Hana            XRAP Rapid Bratislava                      SVK        69:24    4   71:45    3      141:09
    3 Németh Zsoltné            VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        68:36    3   79:55    4      148:31
    4 Lendvai Katalin           VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        72:18    5   81:50    5      154:08
    5 Schenková Katarína        XRAP Rapid Bratislava                      SVK        77:28    6   86:01    6      163:29
    6 Gönczi Veronika           PSE Postás SE                              HUN       135:52    7   94:28    7      230:20

      Slámová Jana              XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        68:22    2    n.i.                 
      Kunz Maja                 XSUI Svájc                                 SUI                     55:14    1            
      Szathmári Nóra            DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C         HUN         hiba                              



W40  (23)                                  

    1 Viniczainé Kovács Ildikó  PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        48:25    1   58:24    2      106:49
    2 Tömördi Ágnes             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        49:09    2   58:59    3      108:08
    3 Musinská Eva              XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        54:57    4   56:56    1      111:53
    4 Rusvainé Barócsi Katalin  FSC Futárok SC                             HUN        56:09    5   61:32    5      117:41
    5 Papugová Elena            XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        57:29    8   62:37    6      120:06
    6 Barcikova Renata          XKOB Kobra Bratislava                      SVK        58:46    9   61:27    4      120:13
    7 Sallai Sára               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        56:31    6   68:38    8      125:09
    8 Smelíková Jana            XRAP Rapid Bratislava                      SVK        56:52    7   70:30    9      127:22
    9 Jakubecz Andrea           BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        64:18   11   68:10    7      132:28
   10 Turcsánné Cseh Erzsébet   PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        63:01   10   73:03   12      136:04
   11 Juhászné Bálint Ildikó    HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        66:30   12   73:01   11      139:31
   12 Holper Antónia            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        74:22   18   72:34   10      146:56
   13 Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        73:56   17   73:20   13      147:16
   14 Kissné Kiss Mária         JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN        69:15   14   83:38   16      152:53
   15 Biró Aletta               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        72:00   15   82:42   15      154:42
   16 Hajas Csilla              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        81:01   19   82:15   14      163:16
   17 Vadászné Kerese Andrea    DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        73:45   16   90:31   18      164:16
   18 Smelikova Barbora         XSKV SK VAZKA Bratislava                   SVK        86:31   21   88:25   17      174:56
   19 Mazúrová Soňa             XRAP Rapid Bratislava                      SVK        81:52   20   96:47   21      178:39
   20 Forrás Aletta             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        88:56   22   91:42   19      180:38

      Erőss Anikó               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        67:13   13    n.i.                 
      Mátyás Ildikó             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        50:39    3    n.i.                 
      Síkhegyi Gabriella        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                     93:57   20            



W45  (17)                                  

    1 Jenővári Gabriella        HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        41:09    2   52:28    2       93:37
    2 Szerencsiné Csamangó Jusz PUS Pusztamérgesi SE                       HUN        46:14    4   50:57    1       97:11
    3 Várady Szilvia            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        46:08    3   54:57    4      101:05
    4 Kirvesmies Vuokko         XLXX LS-37                                 FIN        48:21    7   53:49    3      102:10
    5 Zenchenko Tamara          XNAS Nas klub, Dnepropetrovsk              UKR        46:26    5   57:07    5      103:33
    6 Krasznai Orsolya          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        46:38    6   59:50    8      106:28
    7 Marczis Márta             ETC Egri Testedző Club                     HUN        49:51    9   58:09    6      108:00
    8 Bacsó Piroska             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        55:36   11   58:36    7      114:12
    9 Montovay Emília           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        52:30   10   64:34   10      117:04
   10 Karczag Réka              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN        49:45    8   68:00   11      117:45
   11 Salmenkylä Tuulikki       XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        57:23   12   61:26    9      118:49
   12 Sádecká Judita            XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        75:29   15   75:52   12      151:21
   13 Liskányné Jáhor Anikó     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        68:32   13   86:23   14      154:55
   14 Tölgyesi Tiborné          DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        73:35   14   83:21   13      156:56
   15 Miľúrová Jana             XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        84:41   16   89:33   15      174:14
   16 Mihalova Dasa             XEKO Ekonom Banska Bystrica                SVK        99:34   17  103:07   16      202:41

      Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        38:31    1    n.i.                 



W50  (16)                                  

    1 Májová Paulína            XKOB Kobra Bratislava                      SVK        41:34    2   39:05    1       80:39
    2 Vávrová Beata             XKOB Kobra Bratislava                      SVK        41:21    1   45:42    2       87:03
    3 Leena Salmenkylä-Matti    XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        50:15    3   50:43    5      100:58
    4 Koivula Sirpa             XRAS Rastikarhut                           FIN        55:19    5   46:56    4      102:15
    5 Putnovská Iveta           XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        56:40    6   50:53    6      107:33
    6 Takács Ágnes              SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        66:52   10   46:35    3      113:27
    7 Athanazova Helena         XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        54:21    4   68:08   11      122:29
    8 Pijáková Eva              XSOK Sokol Pezinok                         SVK        72:27   12   54:02    7      126:29
    9 Szabó Zsuzsanna           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        61:00    7   66:12   10      127:12
   10 Maµarová Angela           XAKA Akademik TU Kosice                    SVK        75:22   13   65:27    9      140:49
   11 Németh Zsuzsanna          HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        76:23   14   69:55   12      146:18
   12 Kühn Edit                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  HUN        71:17   11   85:17   13      156:34
   13 Mészárosné Boros Valéria  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN       115:59   15   85:42   14      201:41

      Gelei Zsuzsanna           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN                     59:48    8            
      Kovács Olga               HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        64:28    8    n.i.                 
      Lux Ágnes                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        66:41    9    n.i.                 



W60  (4)                                   

    1 Fey Klára                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        32:48    1   39:34    3       72:22
    2 Grant Julianna            BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN        35:00    2   38:26    2       73:26
    3 Kajava Ritva              XHME Hämeenlinnan Suunnistajat             FIN        39:22    3   38:10    1       77:32
    4 Komár Béláné              HER Herkules SE Balatonalmádi              HUN        41:28    4   44:45    4       86:13



W65  (6)                                   

    1 Lindeman Gunnel           XHEL Helsingin Suunnistajat                FIN        37:49    1   52:38    1       90:27
    2 Cser Krisztina            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        43:59    2   55:24    2       99:23
    3 Schell Antalné            PSE Postás-Matáv SE                                   50:43    3   67:11    4      117:54
    4 Sőtérné Farkas Anna       PSE Postás-Matáv SE                                   58:08    4   62:53    3      121:01
    5 Simon Krisztina           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        70:04    5   76:22    5      146:26

      Ujvárosi Lajosné          DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN         hiba         n.i.