Rezultati - Pomurje OPEN, DP, SOL4

Orientacijski klub Polaris, Bukovnica, 23. 5. 2009

ME (14.2km / 375m / 26KT)

1Matjaž Štanfel OK Ris82:16
2Andraž Hribar OK Brežice83:05+00:49
3Janez Pretnar SV OK Azimut84:18+02:02
4Jaka Piltaver OK Brežice85:07+02:51
5David Rihtarič SV OK Polaris88:19+06:03
6Damir Klobučarić OK Bjelovar89:50+07:34
7Edi Ocvirk OK Japetić93:17+11:01
8Damir Gobec OK Vihor96:15+13:59
9Jure Zmrzlikar OK Komenda100:52+18:36
10Johannes Friessnig TV Fuerstenfeld101:31+19:15
11Daniel Lebar OK Slovenske Konjice112:33+30:17
12Iztok Rojc OK Polaris113:45+31:29
13Leon Kropivšek SV OK Polaris115:22+33:06
14Sidonio Freitas OK Slovenske Konjice116:27+34:11
15Klemen Kenda OK Azimut116:59+34:43
16Sandi Kmetič OK Polaris117:07+34:51
17Herwig Allwinger OK Brežice126:54+44:38
18Vladimir Tkalec OK Međimurje127:11+44:55
19Koščak Željko OK Međimurje130:56+48:40
20Andrej Studen OK Polaris143:40+61:24
Vedran Bijelić OK BjelovarMP+ --:--

MA (8.7km / 230m / 17KT)

1Rok Močnik OK Azimut65:20
2Stefan Seifried OLC Rudersdorf66:19+00:59
3Jože Gorjup SV Slovenska Vojska70:41+05:21
4Feike Alewijnse OK Trzin73:54+08:34
5Primož Mikložič OK Polaris76:56+11:36
6Uroš Cvelbar OK Azimut83:03+17:43
7Thomas Muehlbacher NF Steiermark85:21+20:01
8Igor Bončina OK Azimut91:57+26:37
Jernej Zorman OK KomendaDNF+ --:--

MB (4.8km / 135m / 13KT)

1Goran Grbac OK Ris36:02
2Franjo Budi OK Japetić39:06+03:04
2Robert Benko SV OK Polaris39:06+03:04
4Anton Paravić OK Torpedo39:53+03:51
5Francisco Delgado OK Vihor40:16+04:14
6Marin Štefanac OK Torpedo40:54+04:52
7Emil Kacin OK Azimut51:41+15:39
8Aleš Zupan OK Polaris55:20+19:18
9Nejc Močnik OK Azimut60:34+24:32
10Rok Sušnik OK Azimut61:42+25:40
11Mitja Horn 20. MOTB68:11+32:09
12Vojko Kacin OK Azimut73:11+37:09
13Bojan Dremel OK Trzin96:19+60:17

M20 (6.8km / 170m / 13KT)

1Andrej Šubat OK Ris45:27
2Matija Razum OK Japetić47:49+02:22
3Ivor Mikulčić OK Vihor59:26+13:59
4Toni Nikola OK Ris61:14+15:47
5Edi Grbac OK Torpedo69:29+24:02
6Tomislav Cindrić OK Torpedo78:31+33:04
7Kristijan Kezele OK Ris88:07+42:40

M18 (6.8km / 170m / 13KT)

1Andrej Borštnik OK Tivoli46:07
2Vid Bogovič OK Brežice49:31+03:24
3Jernej Podobnik OK Azimut51:35+05:28
4Marko Orešnik OK Tivoli58:07+12:00
5Robert Petranović OK Ris143:35+97:28
Matjaž Pahor OK KomendaMP+ --:--
Tibor Golob Mrak OK AzimutMP+ --:--

M16 (5.7km / 145m / 12KT)

1Jaka Pišljar OK Komenda50:36
2Luka Bahun OK Međimurje55:28+04:52
3Petar Perica OK Bjelovar60:59+10:23
4Matej Kristan OK Komenda73:43+23:07
5Klemen Verbovšek OK Komenda78:18+27:42
6Janžek Lovro OK Međimurje133:44+83:08

M14 (3.7km / 80m / 13KT)

1Patrik Malnar OK Ris36:05
2Luka Mihajlević OK Vihor37:03+00:58
3Blaž Petrovič OK Polaris39:54+03:49
4Nejc Kodrič OK Nova Gorica44:27+08:22
5Blaž Ivšič OK Brežice59:51+23:46
6Jernej Brataševec OK Nova Gorica101:35+65:30

M12 (2.7km / 65m / 9KT)

1Josip Vujanić OK Lokve20:36
2Antun Tišljar OK Orion23:53+03:17
3Filip Jakob Vujanić OK Lokve26:46+06:10
4Anže Kristan OK Komenda26:58+06:22
5Martin Špendl OK Trzin28:42+08:06
6Marko Renić OK Orion29:39+09:03
7Maj Hrovat OK Trzin34:42+14:06
8Tilen Kravos OK Nova Gorica35:58+15:22
9Maj Peter Pahor OK Nova Gorica38:55+18:19
10Filip Jakob Špendl OK Trzin40:45+20:09

M35 (8.9km / 250m / 17KT)

1Tihomir Salopek OK Ris57:37
2Boris Bauman OK Brežice59:44+02:07
3Jožko Jazbar OK Azimut63:05+05:28
4Robert Pobežin OK Trzin65:40+08:03
5Aleš Poljanšek OK Azimut66:59+09:22
6Ivo Tišljar OK Orion67:30+09:53
7Tomaž Groff OK Azimut72:57+15:20
8Dušan Petrovič OK Polaris73:13+15:36
9Uroš Mazej OK Azimut75:07+17:30
10Darko Merunka OK Maksimir76:53+19:16
11Miha Škarabot OK Polaris77:04+19:27
12Uroš Petrovič OK Polaris83:50+26:13
13Valter Foški OK Polaris92:09+34:32
14Klarić Darko OK Međimurje107:14+49:37

M45 (6.6km / 200m / 14KT)

1Nenad Lovrec OK Vihor49:15
2Silvij Močnik OK Azimut56:09+06:54
3Karlo Gobec OK Vihor58:11+08:56
4Vlado Rogulja OK Polaris60:00+10:45
5Georg Pregartner OLC Rudersdorf62:26+13:11
6Aleš Borštnik OK Tivoli68:17+19:02
7Roman Sladič OK Perkmandeljc72:25+23:10
8Martin Kristan OK Komenda73:57+24:42
9Roman Volčič OK Tivoli75:25+26:10
10Janžek Dražen OK Međimurje75:44+26:29
11Mladen Perica OK Bjelovar80:30+31:15
12Armin Friessnig TV Fuerstenfeld90:48+41:33
13Vladimir Vinko OK Međimurje95:25+46:10
14Damir Jasparica OK Torpedo118:09+68:54
15Nenad Mihaljević OK Vihor139:55+90:40

M50 (6.6km / 200m / 14KT)

1Joachim Friessnig TV Fuerstenfeld46:24
2Srečo Pirman SV Škofjeloški Orientacijski Klub57:34+11:10
3Jure Gawel OK Slovenske Konjice78:08+31:44
4Branimir Vinko OK Međimurje84:14+37:50
5Vlado Sedej OK Azimut88:12+41:48
6Janko Lapajne OK Azimut93:01+46:37
7Zoran Krivokapič OK Maksimir96:07+49:43
8Marijan Cindrić OK Torpedo116:11+69:47

MŽ10 (1.2km / 30m / 5KT)

1Gašper Petrovič OK Polaris10:02
2Matej Škarabot OK Polaris10:26+00:24
3Brin Smole OK Polaris13:11+03:09
4Juš Smole OK Polaris13:20+03:18
5Timo Gobec OK Vihor15:53+05:51

ŽA (8.7km / 230m / 17KT)

1Mojca Flerin SV OK Komenda73:22
2Eneja Osterman OK Polaris73:43+00:21
3Vinka Kvočić OK Kapela73:52+00:30
4Silke Kogelman OLC Rudersdorf81:49+08:27
5Ivana Gobec OK Vihor83:02+09:40
6Antonija Orlić OK Bjelovar88:33+15:11
7Marta Zdravković OK Košutnjak88:36+15:14
8Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli89:56+16:34
9Nina Rudolf SV OK Polaris90:21+16:59
10Eva Ocvirk OK Japetić93:51+20:29
11Nevija Leljak OK Vihor95:19+21:57
12Andrea Tusić OK Lokve99:18+25:56
13Anica Hribar OK Brežice101:39+28:17
14Andreja Anžur OK Komenda102:42+29:20
15Mojca Foški OK Polaris113:20+39:58
Urša Tomažin OK AzimutMP+ --:--

ŽB (3.7km / 80m / 13KT)

1Daniela Popović Budi OK Japetić38:24
2Sanja Žužić OK Vihor41:20+02:56
3Nikolina Renić OK Orion43:09+04:45
4Marjanca Poljanšek OK Azimut43:56+05:32
5Branka Mazej OK Azimut51:57+13:33
6Maja Prosen OK Azimut56:10+17:46
7Katja Špendl OK Trzin66:56+28:32
8Suzana Drevenšek OK Komenda70:12+31:48
9Mateja Sršen OK Vihor70:44+32:20
Marija Kovač OK Nova GoricaMP+ --:--

Ž20 (4.8km / 135m / 13KT)

1Barbara Petranović OK Ris49:11
2Anamaria Tusić OK Lokve50:52+01:41
3Mihaela Kočila OK Međimurje54:46+05:35

Ž18 (4.8km / 135m / 13KT)

1Katarina Bremšak OK Komenda51:07
2Barbara Pogačar OK Komenda54:36+03:29
3Ines Blaževič OK Brežice59:15+08:08
4Sara Gregl OK Brežice67:03+15:56
5Ula Dremel OK Trzin70:16+19:09
6Katja Prezelj OK Azimut75:25+24:18
7Anita Žerjav OK Međimurje77:12+26:05
8Anja Bahun OK Međimurje80:10+29:03

Ž14 (2.7km / 65m / 9KT)

1Lara Jerman OK Trzin22:14
2Maša Volčič OK Tivoli22:24+00:10
3Eva Orešnik OK Tivoli24:08+01:54
4Tajda Foški OK Polaris24:47+02:33
5Anamaria Vrbeta OK Torpedo30:31+08:17
6Marija Tišljar OK Orion41:02+18:48

Ž12 (2.0km / 45m / 10KT)

1Iva Lovrec OK Vihor18:09
2Ana Tišljar OK Orion21:00+02:51
3Iva Renić OK Orion24:01+05:52
4Lea Katarina Gobec OK Vihor24:16+06:07
5Anamaria Petrović OK Torpedo27:26+09:17
6Katjuša Poljanšek OK Azimut29:06+10:57
7Mia Lovrec OK Vihor30:03+11:54
8Nina Črnigoj OK Nova Gorica30:08+11:59
9Brina Foški OK Polaris33:09+15:00
10Hana Mihelčič OK Lokve46:20+28:11
Kaja Bratina OK Nova GoricaMP+ --:--

REK (4.8km / 135m / 13KT)

1Luka Brnčić OK Lokve55:01
2Andrija Tusić OK Lokve62:02+07:01
3Mojca Mattiazzi No Club65:18+10:17
4Toni Grdić OK Lokve67:21+12:20
5Dušan Stevanović No Club68:20+13:19
6Sandi Jerman OK Trzin71:22+16:21

ZAČ (2.0km / 45m / 10KT)

1Oliver Rogulja OK Polaris22:37
2Nika Poljanšek OK Azimut33:43+11:06
3Zala Mazej OK Azimut35:21+12:44
4Filip&Domen&M Petrovič OK Polaris35:34+12:57
5Anja Škarabot OK Polaris35:42+13:05
6Enej Smole OK Polaris40:02+17:25
Anja Studen OK PolarisMP+ --:--

Ž35 (5.7km / 145m / 12KT)

1Neda Punek Gobec OK Vihor63:03
2Tunde Allwinger OK Brežice65:02+01:59
3Brigitte Maget OLC Rudersdorf68:19+05:16
4Darinka Lovrec OK Vihor71:56+08:53
5Irma Pretnar OK Azimut78:40+15:37
6Mirka Jakšić OK Maksimir86:13+23:10
7Janžek Smiljana OK Međimurje97:03+34:00
8Rozmari Tusić OK Lokve107:12+44:09