4. Utrka svetoga Rokaned 30.8.2009 20:08
Rezultatikreirano s OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stbr Ime                          GR Klub                          Vrijeme



M16  (11)                 1.7 km   10 KT         

    1     83 Štambuk, Matej                  OK MERZ                         21:15
    2     11 Mihaljević, Luka                OK VIHOR                        22:46
    3     42 Vujanić, Filip                  OK LOKVE                        25:00
    4     43 Vujanić, Josip                  OK LOKVE                        29:28
    5     20 Malnar, Patrik                  OK RIS                          31:34
    6     84 Štambuk, Andro Vladimir         OK MERZ                         32:33
    7     74 Košuljandić, Toni               OK TORPEDO                      37:39
    8     28 Tisljar, Antun                  OK ORION                        38:34
    9     66 Nikola, Tkalec                  OK MEĐIMURJE                    88:04
   10     32 Renic, Marko                    OK ORION                        91:10
   11      4 Gobec, Timo                     OK VIHOR                        93:06



Ž16  (15)                 1.4 km   7 KT          

    1     33 Renic, Iva                      OK ORION                        21:04
    2      3 Miković, Nina Viktorija         OK VIHOR                        21:54
    3     13 Sokolović, Hana                 OK BJELOVAR                     26:35
    4     30 Tisljar, Ana                    OK ORION                        28:31
    5     70 Vrbeta, Anamaria                OK TORPEDO                      29:18
    6      6 Gobec, Lea Katarina             OK VIHOR                        30:23
    7     41 Jelić, Iris                     OK KAPELA                       30:57
    8     80 Juričić, Lucija                 OK MERZ                         31:45
    9     40 Jelić, Ivona                    OK KAPELA                       32:21
   10     45 Mihelčić, Hana                  OK LOKVE                        34:27
   11     29 Tisljar, Marija                 OK ORION                        36:00
   12     61 Šćur, Valentina                 Radio klub ARENA                40:28
   13     73 Spicijalić, Nikolina            OK TORPEDO                      40:45

          72 Petrović, Anamaria              OK TORPEDO                        DNS
          82 Štambuk, Marija                 OK MERZ                           DNS



M20  (7)                  2.1 km   10 KT         

    1     56 Razum, Matija                   OK JAPETIĆ                      22:42
    2     18 Nikola, Toni                    OK RIS                          25:15
    3     78 Štambuk, Mario                  OK MERZ                         33:16
    4     21 Petranović, Robert              OK RIS                          37:56
    5     67 Anić, Nikola                    OK TORPEDO                      39:16

          64 Krišto, Zoran                   Radio klub ARENA                 DISQ
          23 Šubat, Andrej                   OK RIS                            DNS



Ž20  (4)                  1.7 km   10 KT         

    1     81 Štambuk, Iva                    OK MERZ                         21:59
    2     19 Petranović, Barbara             OK RIS                          35:18

          51 Tusić, Anamarija                OK LOKVE                           MP
          62 Šćur, Lucija                    Radio klub ARENA                  DNS



M21  (11)                 2.4 km   14 KT         

    1     17 Štanfel, Matjaž                 OK RIS                          18:06
    2      1 Gobec, Damir                    OK VIHOR                        19:52
    3     26 Salopek, Tihomir                OK RIS                          20:38
    4     57 Ocvirk, Edi                     OK JAPETIĆ                      21:03
    5     65 Tkalec, Vladimir                OK MEĐIMURJE                    25:40
    6     52 Budi, Franjo                    OK JAPETIĆ                      27:12
    7     58 Suban, Damir                    OK JAPETIĆ                      28:26
    8     59 Pongrac, Branimir               OK JAPETIĆ                      31:09
    9     12 Draušnik, Ivan                  OK BJELOVAR                     32:05
   10     68 Životić, Filip                  OK TORPEDO                      35:12

          22 Grbac, Goran                    OK RIS                             MP



Ž21  (17)                 2.1 km   10 KT         

    1     54 Ocvirk, Eva                     OK JAPETIĆ                      21:18
    2     16 Orlić, Antonija                 OK BJELOVAR                     22:36
    3     34 Kvočić, Vinka                   OK KAPELA                       23:51
    4     44 Tusić, Andrea                   OK LOKVE                        26:27
    5      2 Gobec, Ivana                    OK VIHOR                        28:04
    6      8 Bulić, Petra                    OK VIHOR                        33:16
    7     25 Štimac, Linda                   OK RIS                          35:23
    8     97 Kružić, Tea                     OK TORPEDO                      35:55
    9      7 Punek Gobec, Neda               OK VIHOR                        37:26
   10     96 Štefanović, Iva                 OK TORPEDO                      37:49
   11     71 Zadković, Mirna                 OK TORPEDO                      38:03
   12     53 Popović Budi, Daniela           OK JAPETIĆ                      38:45
   13     31 Renic, Nikolina                 OK ORION                        40:40
   14     24 Barić, Ana                      OK RIS                          47:15
   15     10 Pletikosa, Zvjezdana            OK VIHOR                        48:41
   16     85 Seražin Korper, Sabina          Individual Ind                  50:44
   17     36 Haramija, Marija                OK KAPELA                       76:21



M35  (9)                  2.1 km   11 KT         

    1     27 Tisljar, Ivo                    OK ORION                        19:09
    2      5 Gobec, Karlo                    OK VIHOR                        25:03
    3     35 Vukmanovic, Mladen              OK KAPELA                       25:13
    4     77 Štambuk, Dario                  OK MERZ                         29:15
    5      9 Pletikosa, Dean                 OK VIHOR                        38:32
    6     69 Jasprica, Damir                 OK TORPEDO                      40:20
    7     39 Jelić, Mladen                   OK KAPELA                       42:31
    8     79 Bilić, Ivan                     OK MERZ                         51:06
    9     14 Sokolović, Slobodan             OK BJELOVAR                     80:36



Ž35  (4)                  1.7 km   8 KT          

    1     15 Sokolović, Alida                OK BJELOVAR                     36:36
    2     37 Čuljak Gross, Mladenka          OK KAPELA                       41:30
    3     38 Ebenspanger, Emilija            OK KAPELA                       42:22
    4     55 Fabek, Branka                   OK JAPETIĆ                      44:50



OPEN  (9)                 1.1 km   6 KT          

    1     60 Pavlin, Josip                   Radio klub ARENA                10:56
    2     47 Čop, Renato                     OK LOKVE                        13:15
    3     76 Ritiu, Daniel Ion               OK TORPEDO                      13:33
    4    103 Perković, Luka                  OK ORION                        35:34
    5     63 Šćur, Vlado                     Radio klub ARENA                38:54

          49 Čop, Rebeka                     OK LOKVE                           MP
          50 Jakovac, Ana                    OK LOKVE                           MP
          46 Petranović, Martina             OK LOKVE                          DNS
          48 Petranović, Iva                 OK LOKVE                          DNS