4. Prvenstvo LOKAVApon 22.6.2009 11:26
Rezultatikreirano s OE2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stbr Ime                          GR Klub                          Vrijeme




M 12  (8)                 1.7 km  100 m/u   5 KT 

    1     73 Vujania, Josip                  OK LOKVE                        17:00
    2     18 Tišljar, Antun                  OK ORION                        19:37
    3     95 Štambuk, Andro Vladimir         OK MERZ                         22:01
    4     74 Vujania, Filip                  OK LOKVE                        22:46
    5     80 Zakšek, Paolo                   OK TORPEDO                      25:53
    6     19 Renić, Marko                    OK ORION                        28:06
    7     24 Gobec, Timo                     OK VIHOR                        73:34

          81 Dujmia, Marino                  OK TORPEDO                        DNS



Ž 12  (7)                 1.7 km  100 m/u   5 KT 

    1     26 Težak, Dora                     OK VIHOR                        26:19
    2     27 Lovrec, Iva                     OK VIHOR                        30:08
    3     25 Gobec, Lea Katarina             OK VIHOR                        33:16
    4     28 Lovrec, Mia                     OK VIHOR                        36:14
    5     20 Tišljar, Ana                    OK ORION                        41:49
    6     75 Miheleia, Hana                  OK LOKVE                        43:21
    7     82 Spicijalia, Nikolina            OK TORPEDO                      50:10



Ž 14  (3)                 2.2 km  115 m/u   6 KT 

    1     21 Tišljar, Marija                 OK ORION                        29:52
    2     83 Vrbeta, Anamaria                OK TORPEDO                      36:00
    3     96 Jurieia, Lucija                 OK MERZ                         42:16



M 14  (3)                 2.2 km  115 m/u   6 KT 

    1     29 Mihaljevia, Luka                OK VIHOR                        29:12
    2    108 Malnar, Patrik                  OK RIS                          32:01
    3     84 Orozovia, Marin                 OK TORPEDO                      56:45




Ž 16  (3)                 2.4 km  160 m/u   9 KT 

    1      1 Gross, Nela                     OK KAPELA                       61:50
    2     97 Štambuk, Marija                 OK MERZ                         62:03
    3      9 Sokolovia, Hana                 OK BJELOVAR                     73:51



M 16  (3)                 3.1 km  245 m/u   7 KT 

    1     98 Štambuk, Matej                  OK MERZ                         48:02
    2     10 Perica, Petar                   OK BJELOVAR                     53:38

          85 Košuljandia, Toni               OK TORPEDO                        DNS



Ž 17-20  (4)              3.0 km  245 m/u   8 KT 

    1     50 Petranovia, Barbara             OK RIS                          51:18
    2     99 Štambuk, Iva                    OK MERZ                         54:56
    3     76 Tusia, Anamaria                 OK LOKVE                        69:36
    4      2 Vertlberg, Lara                 OK KAPELA                      105:33



M 17-20  (8)              3.4 km  305 m/u   8 KT 

    1     64 Razum, Matija                   OK JAPETIC                      41:04
    2     86 Grbac, Edi                      OK TORPEDO                      41:38
    3    116 Nikola, Toni                    OK RIS                          45:38
    4     30 Mikuleia, Ivor                  OK VIHOR                        53:24
    5     88 Malešia, Nino                   OK TORPEDO                      82:26
    6     87 Ania, Nikola                    OK TORPEDO                      93:09

          52 Kezele, Kristijan               OK RIS                            DNS
          53 Šubat, Andrej                   OK RIS                            DNS




M 21A  (9)                3.6 km  315 m/u   9 KT 

    1     65 Budi, Franjo                    OK JAPETIC                      50:42
    2     89 Štefanac, Marin                 OK TORPEDO                      51:06
    3     54 Grbac, Goran                    OK RIS                          56:24
    4     31 Varnica, Tomislav               OK VIHOR                        56:27
    5     67 Suban, Damir                    OK JAPETIC                      59:28
    6     11 Draušnik, Ivan                  OK BJELOVAR                     60:11
    7     66 Pongrac, Branimir               OK JAPETIC                      66:20
    8     72 Kaleia, Dalibor                 OK LISINA                       68:59

          32 Gotal, Mario                    OK VIHOR                          DNS



Ž 21A  (6)                3.4 km  305 m/u   8 KT 

    1      3 Kvoeia, Vinka                   OK KAPELA                       42:07
    2     33 Gobec, Ivana                    OK VIHOR                        49:32
    3     12 Orlia, Antonija                 OK BJELOVAR                     54:43
    4     34 Cindria Perkovia, Jasminka      OK VIHOR                        88:01

          68 Popovia Budi, Daniela           OK JAPETIC                         MP
          35 Bulia, Petra                    OK VIHOR                          DNS



M 21B  (6)                2.7 km  215 m/u   6 KT 

    1      4 Surjan, Darko                   OK KAPELA                       45:19
    2     36 Petrovia, Dejan                 OK VIHOR                        56:49
    3     90 Jasprica, Matko                 OK TORPEDO                      62:49
    4     37 Težak, Robert                   OK VIHOR                        73:21
    5     13 Sokolovia, Slobodan             OK BJELOVAR                     95:30

          91 Životia, Filip                  OK TORPEDO                        DNS



Ž 21B  (6)                2.1 km  150 m/u   7 KT 

    1     69 Tkaleia, Ivana                  OK JAPETIC                      47:27
    2     22 Renić, Nikolina                 OK ORION                        75:28
    3     56 Baria, Ana                      OK RIS                          80:06
    4     38 Težak, Ivana                    OK VIHOR                        96:36

           5 Haramija, Marija                OK KAPELA                          MP
          55 Štimac, Nina                    OK RIS                            DNS




M 21E  (6)                4.3 km  350 m/u   13 KT

    1     57 Štanfel, Matjaž                 OK RIS                          41:22
    2     14 Bijelia, Vedran                 OK BJELOVAR                     48:14
    3     70 Legac, Lino                     OK JAPETIC                      52:17
    4     39 Gobec, Damir                    OK VIHOR                        54:11
    5     15 Katalenia, Danijel              OK BJELOVAR                     91:57

          40 Alajbegovia, Adem               OK VIHOR                          DNS



M 35  (4)                 3.6 km  315 m/u   9 KT 

    1     58 Salopek, Tihomir                OK RIS                          40:48
    2     59 Merunka, Darko                  OK MAKSIMIR                     50:14
    3     41 Lovrec, Nenad                   OK VIHOR                        51:45

          23 Tišljar, Ivo                    OK ORION                           MP



Ž 35  (2)                 3.0 km  245 m/u   8 KT 

    1     42 Punek Gobec, Neda               OK VIHOR                        50:16
    2     43 Lovrec, Darinka                 OK VIHOR                        84:51



M 45  (8)                 3.1 km  245 m/u   7 KT 

    1    101 Štambuk, Dario                  OK MERZ                         45:20
    2     45 Gobec, Karlo                    OK VIHOR                        49:31
    3     92 Jasprica, Damir                 OK TORPEDO                      57:03
    4     48 Sladie, Roman                   OK PERKMAN                      57:20
    5      6 Jelia, Mladen                   OK KAPELA                       63:11
    6     60 Lukaeia, Ivica                  OK MAKSIMIR                     77:14
    7     16 Perica, Mladen                  OK BJELOVAR                     98:31
    8     44 Mihaljevia, Nenad               OK VIHOR                       118:12




M 55  (5)                 2.4 km  160 m/u   9 KT 

    1     61 Krivokapia, Antun Zoran         OK MAKSIMIR                     40:24
    2     71 Pongrac, Ivan                   OK JAPETIC                      50:22
    3     93 Paravia, Tomislav               OK TORPEDO                      86:30
    4     94 Cindria, Marijan                OK TORPEDO                      99:21

          46 Matijašia, Josip                OK VIHOR                           MP



M 65  (1)                 2.1 km  150 m/u   7 KT 

    1     62 Eepelak, Radovan                OK MAKSIMIR                     62:43



OPEN  (2)                 2.2 km  115 m/u   6 KT 

    1     78 Petranovia, Martina             OK LOKVE                        66:02

          79 Durbas, Dalibor                 OK LOKVE                          DNS



Ž 45  (5)                 2.4 km  160 m/u   9 KT 

    1      8 Ebenspanger, Emilija            OK KAPELA                       53:28
    2     63 Vendler Eepelak, Željka         OK MAKSIMIR                     67:02
    3      7 Euljak Gross, Mladenka          OK KAPELA                       82:02
    4     17 Sokolovia, Alida                OK BJELOVAR                     83:41
    5     47 Cvitkovia, Maja                 OK VIHOR                       121:53